| Ciprian_Nicu_1987 a întrebat:

Buna,am o intrebare eu am nascut pe 8 decembrie anul trecut cand am plecat din spital am luoat o infectie de acolo am fost la control si m-au dat zinat dupa 2 zile de tratament am inceput sa am dureri foarte mari in partea dreapta langa coasta nu puteam sa ma misc, sa stau jos, si cand respiram cu greu ...am intrerupt tratamentul si am ajuns la urgente mi.au facut un nospa si ma.au trimis acasa au zis ca nu am nimic ...am fost am facut si o ecografie si mi.au spus ca nu am nimic, durerile nu mai sunt exagerate dar din cand in cand ma doare foarte tare si cand respir si cand stau pe partea dreapta ce ar putea fi, ca ei mi.au spus ca nu am nimic dar e imposibil nu aveam dureri degeaba sa fie de la nastere, nu stiu astept raspunsuri va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Entice a răspuns:

Posibil sa fie ficatul... oricum, lasa internetul si du-te la medic, nu te juca.