| Turica_Andreea_1997 a întrebat:

Bună am o întrebare eu sunt însărcinată în 5 luni si sunt internata în spital cu o secreție maronie și dureri de burta și îs dilatata jos și primesc ca tratament nospa cu diazepam injectabil plus dufaston și scobutil pastile afectează cu ceva sarcina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Toate au efecte secundare, citeste pe intrenet despre fiecare in parte si vei vedea si singura!