| Dvxy97rulov a întrebat:

Am o problema. Cateodata imi tremura foarte rau mana stanga (tine cateva minute), mi se infunda urechile si am spasme la cap. Nu se intampla deodata. Oare ce ar putea fi? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Probabil ai probleme cu tensiunea arteriala.
Mergi la medicul de familie sa stabileasca un diagnostic, eventual un tratament corespunzator.
Te pup!

| kzd a răspuns:

Du-te la doctor ca sa iti faca analize, o sa iti dea un tratament si o sa te simti mult mai bine.

| 7QA3 a răspuns:

Poate fi o lipsa de oxigen. Inima ta nu pompeaza destul sange si oxigenul nu ajunge destul de repede si in cantitate suficienta la anumite organe. Acum imi dau cu presupusul, bineinteles. Cel mai intelept e sa te duci la doctor, cu asa ceva nu e de joaca. Succes!

| eushicumine a răspuns:

Dupa simptomele pe care le ai, nu cred ca este ceva normal, sfatul meu este sa te duci la un control.