| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o curiozitate:azi ma jucam cu un magnet si mi-a venit ideea de al pune deasupra palmei. In timp ce il miscam(deasupra palmei) simteam ca ceva misca, o senzatie ciudata. Ce era acea senzatie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Wow, ai simtit campul magnetic. :-o
Fi serios, ai simtit magnetul ca se misca, ce altceva. :p

| marrr a răspuns:

rolling on the floor)
Nu stiu, e campul magneticlaughing Va rog, nu dati stupizi, sunt si asa constienta de raspunsul meu.

| mihaibrasov a răspuns:

Poate nu era de la magnet, ci de la greutatea magnetului in sine. Incearca cu un obiect asemanator de aceeasi forma si greutate.

| darrio2007 a răspuns:

Unde misca? Ma gandesc la ce spune alyce.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga alyce...eu nu vb de orgasmtongue de curiozitate ia un magnet si pune-l deasupra palmei...si pe urma sa imi zici ca''a fost un orgasm''

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga alyce...eu nu vb de orgasmtongue de curiozitate ia un magnet si pune-l deasupra palmei...si pe urma sa imi zici ca''a fost un orgasm''

| alice_2941 a răspuns:

Aveai un orgasm...cred