| liviunm a întrebat:

Buna seara, de ce transpir repede cand e cald sau noaptea inainte sa dorm transpir?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa e organismu tau

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la doctor poate ai diabet si transpiratiile atit cele din timpul zilei cit si cele din timpul noptii sunt din cauza glicemiei, care pe parcursul zilei scade si urcă in functie de ce manînci, de stress si de tensiune, daca cumva esti gras atunci si aceasta este o alta cauză a transpiratiei, mergi la medic fa ti analize glicemie si vezi cum stai.