| Igalin a întrebat:

ieri am avut meci si am pierdut, iar eu de suparare am sarit lovind pamantul cu picioarele. Dintr-o data am simtit o durere ingrozitoare la genunchi si mi-a amortit si piciorul. Stie cineva ce am patit? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Nu trebuie sa te infurii asa! Asa-i jocul! Ce importanta are, dar nu este un meci asa de mare! Ce fel de meci ai avut? in timpul lovirii picioarelor cu pamantul, ghenunchiul a suferit socul impactului prin absorbtie!

| Daniel2836 a răspuns:

Genunchiul a suferit socul impactului prin absorbtie!

| Idontcare11 a răspuns:

Din cauza fortei ai pus presiune pe genunghi si cu treba cu amortitul si eu am patit, cand dai tare ex:cu cotul in ceva iti amorteste. Maseazati genunchiul. Nu e nimic grav.