| darkstyle99 a întrebat:

Buna TPU.
Vreau sa ma duc sa fac o radiografie la dantura, imi trebuie trimetere de la medic?
Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Nu,acolo totul se plateste integral si iti face cate radiografii vrei

| NicoleEazi a răspuns:

Nu ai nevoie de trimitere de la medic, ei sunt separat acolo platesti consultatie, radiografie, orice procedura

| Cristine9595 a răspuns:

Nu ai nevoie de trimitere pt.radiografia dentara.

| smihai23 a răspuns:

E ca și cum ai face un RMN sau CT, platesti separat, atata tot.

| TsunamiiiYay a răspuns:

Nu, am facut si eu si nu ai mevoie

| Andreea10c a răspuns:

Da iti trebuie dar de la doctorul dentist