| anonim_4396 a întrebat:

Bună tuturor. Am o intrebare, Dacă am luat proteine gen gfx-8 o luna întreaga după antrenament imi afectează sănătatea? Vreau să știu dacă sa continui sau sa renunț la ele. Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Continui, dar cu un supliment de calitate, nu cu o porcarie romaneasca plina de zahar...

Citeste si tu eticheta. Ia mai bine seriouss mass de la optimum nutrition (sau orice alt gainer de la o firma recunoscuta: on, weider, muscletech, etc.).

p.s.: GFX-8 = gainer, NU "proteine". Daca vrei proteine iti iei un concentrat proteic.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Nu-ti afectează, dar renunță caci dai banii pe zahăr. Chiar nu citesti eticheta? Scrie clar ZAHĂR. De ce sa dai vreo 2 milioane pe zahăr (gfx) când poți cumpăra zahăr coronița cu 1 leu? laughing