| Lory37 a întrebat:

Bună ziua, am avut infecție cu candida și am luat tratament oral și vaginal (ovule).
După o perioada de câteva luni am început sa am senzația de arsura și niște scurgeri. Am făcut analize și nu mi-a ieșit nimic in neregula între timp am avut și menstruație. Acum dupa menstruație a reapărut senzația de usturime și câteodată am scurgeri mai abundente. M-am iritat și puțin de la absorbante, oare o fi asta cauza luând în considerare ca la analize nu mi-a ieșit nimic neinregula?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nu ai scapat...sau ai o alta infecție cu trichomonas, si aia ustura. Se ia de la barbati care au facut sex cu fostele infectate, dupa care vin la actuala si asa dau mai departe.