| utilizatornecunoscut1 a întrebat:

Bună ziua!
Ce îmi recomandați să fac pentru a-mi îngroșa picioarele? Am două picioare foarte slabe, sunt ca două bețe. Ajutați-mă cu niște sfaturi care chiar funcționează.Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

Când te îngrași, te îngrași cu tot corpul, nu doar cu picioarele! După părerea mea trebuie sa mănânci mai multa carne și brânzeturi

| ariel13 a răspuns:

Poate încerci să faci sport(sală) sau să pui câteva kg în plus.

| Busybody a răspuns:

Bună! Încearcă să consumi mai multe proteine și să faci sport/exerciții pentru dezvoltarea musculaturii picioarelor.