| bogdan324 a întrebat:

Ce parere aveti de proteina sub forma de praf/batoane proteice?
Personal nu am incercat niciodata insa vreau sa stiu cam care e treaba cu ele

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cea mai proasta parere.
Nici un praf sintetic, obtinut chimic, nu va suplinii hrana sanatoasa, carnea in cazul asta.

| Donsavas a răspuns:

Batoanele proteice sunt mai sănătoase atunci când vrei ceva dulce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajuta destul de mult, depinde acum si ce alegi sa iei, cand, in ce circumstante si mai ales, de modul in care iti faci antrenamentele.

| Anomaly080 a răspuns:

Sunt bune. Te ajuta mult daca le consumi corespunzator si daca faci sala

| Roman_Andrei_1996 a răspuns:

Salut! Depinde penteu ce ai nevoie! Daca faci doar sala pentru masa musculara e de ajuns proteina nu recomand batoanele! Daca vrei si un pic de progrese ale forței si totusi sa arăti mai fibrat decat umflat iti recomand gainere! E un complex de proteine aminoacizi cretina si multe altele!