| Phantasmagoria a întrebat:

Daca o persoana se infometeaza slabeste din muschi, si grasimea ramane. Dar daca se infometeaza si face sport, nu se elimina grasimea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Aia cu infometarea este o prostie. Omul trebuie sa manance un regim fara grasimi, dulciuri si produse din faina. Doar putina paine si aceea din secara sau neagra. Sportul este numai bun in toate situatiile. Eu fac asta de cateva luni si am slabit binisor fara sa ma infometez.