| totenkopfSS a întrebat:

Depresie... Buna ziua, sunt gamer.si mai tot timpul sunt trist.In timpul saptamani lucrez in armata la transmisiuni.
Aveti idee cum pot scapa de asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| JeSa a răspuns:

Buna. Recreindu-te. Ai nevoie sa iesi din starea in care te afli, apeland la relaxare, recreiere. Prin urmare, trebuie sa te pozitivezi!

3 răspunsuri:
| BGDs a răspuns:

Fa-ti o prietena. In felul asta abia o sa mai ai timp de munca, in niciun caz de jocuri!

| Hydrangeaceae a răspuns:

Părerea mea este că ar trebui să te concentrezi şi asupra lucrurilor care te fac fericit, sa nu fii preocupat numai de serviciu. Ai putea să te întâlneşti în weekend cu prietenii, să ieşiţi în oraş să vă relaxaţi.

| tiberiu21 a răspuns:

Salut am si eu nevoie de putin ajutor imi poti spune si mie ce conditii trebuie sa indeplinesc ca sa pot ajunge in armata... multumesc mult