| Bacemi a întrebat:

Din categoria Stiati ca :

O planta care actioneaza asupra intregului sistem reproducator, atat la femei cat si la barbati este branca-ursului. Daca aveti probleme de sterilitate, impotenta sau lipsa dorintei, luati o lingurita de tinctura de patru ori pe zi. Tratamentul indelungat va fereste si de problemele menopauzei si ale insuficientei ovariene.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Super tare informatia. Multumim. Trimit celor ce citesc si linkuri cu detalii:
http://www.bionatura.ro/produse_naturiste_branca-ursului-60-comprimate.html
http://www.parinti.com/BrancaUrsului-contentpid-2594.html

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am luat, si dupa aceea am deschis numai subiecte legate de sex, priapism feminin?, se poate? glumesc, mi-a prins bine intr-o perioada de stres, multumim pentru informate, poate o citesc si femeile care au nevoie.