| RaresIoan82 a întrebat:

Dupa ce nu mai folosesc ulei de argan si baobab pentru sprancene exista riscul sa imi pice par din sprancene? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MeaCulpa a răspuns:

Daca acel ulei a venit cu un prospect care zice ca exista riscul sa iti pice parul, desigur ca exista sansa. Daca nu gasesti informatie despre asta probabil ca parul tau nu va pica. In cel mai rau caz iti cresc din nou.