| anonim_4396 a întrebat:

Intrebarea mea este cum pot lua legatura cu acei doctori specialisti? Operatiile pe care le vreau eu le platesc, nu ma intereseaza emisiunea tv. Multumesc...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Despre ce specilaisti si operatii este vorba? Nimeni nu intelege...

| mariazet45 a răspuns:

Posibil sa fi pus o intrebare mai inainte dar cum esti anonim nu ne dam seama despre ce e vb.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te referi la "frumusete pe muchie de cutit "? Medicii de acolo au cabinete private, cauta-i prin google si-o sa-i gasesti.Sau intreaba direct, care te intereseaza, si-o sa primesti raspuns ( cel putin de la mine! )