| Kattth a întrebat:

La inceperea tratamentului cu progesteron Arefam o sa se opreasca sangerarile sau o sa devina mai abundente?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| nick29 a răspuns:

*trosnim degetele**si gatul* Deci.Am folosit Arefam timp de 3 ani.Il cumparam de pe piata neagra(deep internet) cu doar 5 lei poti incerca merita happy La inceput sangerarea nu a mai fost atat de abundenta imi curgeau mici picaturi de sange dimineata pe stomacul gol, dar cand mancam ceva acestea dispareau.La pranz sangeram cam o halba de 300ml, dar o beam la loc pentru a nu se simti pierderea. Spre seara vine momentul culminant sau intriga desi e un pleonasmwinking big grin, in care transpiram sange prin porii de la ochi, fapt deranjant pentru iris si umoarea apoasa happyhappy! Nu recomand Arefam.Mai bine incerci Strepsils! Funda?! happyhappyhappyhappyhappyhappy