| ion2015 a întrebat:

Pot deveni voluntar la smurd daca sunt elev in clasa a 11a sau doar studentii? si doresc mai multe informatii si o adresa de mail de la smurd bucuresti daca are cineva

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Ti-am raspuns la cealalta intrebare.Crezi ca daca pui mai multe intrebari primesti alt gen de raspunsuri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu , nu poti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://193. 226. 0. 150/site_fundatie/index.php?option=com_content&view=article&id=78&Itemid=91

| andreea94dia a răspuns:

Din cate stiu eu, se poate happysi eu sunt interesata de acest subiect si sunt in clasa a zecea.conditia este sa ai peste 16 ani si acordul parintilor mai multe informatii primesti la upu
succes!