| acelcineva007 a întrebat:

(ROG SERIOZITATE_ am o problema de o saptamana prima data mi-a iesit pe canalul penisului mai exact langa capul penisului dreapta o buba de culoarea pielii asa rozalie si era destul de maricica cam cat un bob de mazare am aplciat o crema veregen se numeste recomandata de un urolog iar dupa ceva timp pe langa buba de culoarea pielii asa roza au aparut mai multe bube ca un fel de ciuperca alba destul de maricele vreo trei una langa alta de a format una mare si una mare si cateva mici is de culoare alb si sunt foarte urate seamana la culoare ca substanta ceea ce apare cand nu te speli un timp lung la penis,doar ca sunt bube si sunt tari ca niste cosuri provoaca si u mini durere la atingere si le si simt ca sunt acolo, ce poate fi sunt ingrijorat, deci niste bube ca o ciperca de culoare alba si tari...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Iti recomand sa mergi de urgenta la un cabinet de boli DERMATO-VENERICE, fiindca aceasta poate fi o boala/infectie cu transmitere sexuala, deoarece poate fi orice: de la banala candida la: psoriazis, moluscum contagiosum, herpes, sifilis etc.
Sanatate maxima!