| AlecsToInfinity a întrebat:

Am o mica mare problema, acum 2 zile am fost la un parc acvatic și m-am dat pe mai multe tobogane cu apa și unul era foarte înalt și am decis sa îl încerc și pe el. Atunci când ma apropiam de sfârșit apa îmi întra în ochi asa ca m-am tinut de nas și mi-am pus mana la ochi dar la sfârșit cred ca din cauza vitezei obținute și a apei care se afla la capăt a început sa ma doară pieptul, nu știu de ce, dar de atunci pana acum cred ca e puțin mai bine dar tot nu știu ce este.

Ma puteți ajuta cu ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

N-ai nevoie de ajutor, deja ți-a trecut (acel nimic), așa-i?