| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu de ce dar sunt tare ametit in timpul zilei, nu prea am chef de nimic si am observat ca uneori nu imi aduc aminte unele chestii, adica nu am stiut ce am mancat in dimineata asta. dupa mi-am amintit...
Ce sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Oboseala dusa la extreme!
Nu dormi destule ore pe nopate, probabil mergand foarte tarziu la culcare. Ciclul de somn incepe la 9-10 seara, daca depasesti orele astea si mai stai sa privesti al un screen electronic, sistemul tau nervos este afectat si usor-usor o sa imbolnavesti.

| Doodleskull a răspuns:

Iesi pe afara... Pe mine asta ma ajuta sa-mi revin