| xSkrillex a întrebat:

Vreau si eu o Reteta de slabit am 1.80m si 68 kg vreau sa mai slabesc Funda...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

Tu facand si sport iti mai ramane sa mananci multe legume, fructe. Legumele le poti fierbe sau sa le faci salata, le poti manca si crude.Trebuie sa excluzi total dulciurile si painea! happy

| xSkrillex explică:

Luciane eu am medie buna intre ele dar tot is unmpic grasut am burta si altele...

| SimaRobertLucian96 a răspuns:

Salut! Nu ai nevoie sa slabesti la inaltimea ta greutatea este perfecta, eu unul am 184cm si 66 kg deci esti destul de bine.

| crasher a răspuns:

Pai joaca multa fifa, dai repriza pe 20 de minute si joaca vreo 5-10 meciuri, si slabesti imd - sper ca te-am ajutat bft big grin

| Purtan14 a răspuns:

Pentru a slabi trebuie sa faci un sport sa mananci paine, carne mai rar si sa mananci mai multe fructe si dupa o saptamana ai sa vezi cat ai slabit Funda plzz