| Dumitru_Marian_Mry_2000 a întrebat:

Salutare nu pot respira bine pe nas, am gust si miros sa nu credeti ca e covid, am fost pana la baie imi venea sa vomit si am simtit ceva durere la inima

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai temperatura? Gura uscata? Gura amara? Nu e o regulă cu gustul și mirosul eu am avut și nu mi am pierdut gustul și mirosul da aveam probleme cu respirația când mă mișcam și îmi tremura burta era horror + un miros când ieșeam din camera care îmi cauza imediat vomitat e posibil sa ai covid adică ești suspect trebuie să îți faci test sau sa suni la medicul de familie. Primele zile nu e așa agresiv virusul apoi te termina in funcție de fiecare caz. poate lăsa sechele acest virus, e tare parșiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Întăresteti imunitatea

| morfeo a răspuns:

Ok

| h379m3973423 a răspuns:

Salut,
Dacă nu poți respira pe nas cum trebuie nu te încăpățâna să respiri doar pe nas. laughing

| Roberrt21 a răspuns:

Nu suntem medici, cel mai bine ar fi sa consulți medic