| alexmihailul a întrebat:

Salutare TPU am o problema sau mai de graba o nedumerire este normal sa nu iti creasca parul de inainte de craciun adica cu o saptamana inainte de craciun m-am tuns si m-am si epilat sub brat si de atunci si pana acum aproape in luna iunie mi-a crescut foarte putin parul o fi ceva lipsa de vitamine sau poate fi ceva mai grav adica nu stiu nu mi se pare normal ca de atata timp sa imi creasca parul doar foarte putin
Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Anaaaa13 a răspuns:

Nu este normal.Consulta un medic

| barbytok a răspuns:

Nu este nici o problema, dar daca nu mănânci diversificat corpul nu reușește să facă tot

| ofataanonima123456789 a răspuns:

Cred ca e ceva normal, si mie imi creste parul foarte foarte greu, eu zic sa nu te sperii, daca mai trece un timp si nu ti creste parul ai putea face apel la un doctor, dar eu spun sa nu ti faci grijiwinking