| RedNightmare a întrebat:

Simt o durere care nu e nici prea puternica nici ce trece nesimțită în testiculul drept,nu am fost lovit și nu am putut căpăta vreo traumă în timpul sexului așa cum scrie pe net,pur și simplu mă doare și nu pot merge normal din cauza aceasta,trebuie sa parcurg o distanță destul de lungă până la colegiu și îmi e foarte greu deoarece durerea progresează când stau mult in picioare,am mai avut asa ceva când cu câțiva ani în urmă mă ocupam cu sportul și alergam seara,când ajungeam acasă mă durea, vă rog să nu glumiți pe dema această pentru că chiar am nevoie de ajutor, m-am săturat să merg cu pași mari!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poate este un caz de hernie, desi sper sa nu fie. Pentru asta doar un consult la doctor poate sa fie mai folositor.

In rest, incearca sa nu mai depui efort, cand vii acasa stai numai in pat, stai asa cateva zile si vezi daca te mai doare. Daca da, atunci mergi la doctor.

| Wr3nch a răspuns:

Mergi la medic nenea, ca aici nu e de sfaturi pe internet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la doctor