| monica2201 a întrebat:

Unde gasesc tigari kiss?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Danubis a răspuns:

La metrou sau in piata rahova(daca esti din Bucuresti)...dar nu stiu cum poti sa fumezi asa cevabig grin

2 răspunsuri:
| RhoOphiuchi a răspuns:

La pietele unde se vand tigari de contrabanda [in Bucuresti gasesti la piata Delfinului si Obor, astea pe care le stiu eu]