| Adrian2666 a întrebat:

Va Salut! Am si eu o mica intrebare! De curand am facut bubat (varicela) mai exact de 2 zile, au inceput sa imi apara mai peste tot acele bubite. Eu urmez un tratament cu minoxidil pentru barba de 3 luni jumate si mai am pentru 1 luna jumate solutie care trebuie data zilnic pe fata. Intrebarea mea este : afecteaza cu ceva minoxidilul asta dat pe fata? Ma refer la bubele acelea de la varicela, le poate face ceva rau sau? Minoxidilul are ca ingrediente apa distilata, alcool si propilenglicol.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| zăGhost a răspuns:

Intreaba un medic.