| AvalohAlyn a întrebat:

Vitaminele iti dau energie?
Ati luat voi si v-a dat ceva energie?
Ce tip ati luat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vitaminele sunt doar catalizatoare si regulatoare pentru organism, nu au rol de energizant.

Daca iei multe vitamine te poti ingrasa fiindca-ti va creste pofta de mancare.

| Freya1 a răspuns:

Am luat vitamina C care se presupune ca iti da pofta de mancare dar eu consider ca e mai de graba efectul placebo.Am luat A pentru probleme cu pielea si nu stiu daca am mai luat ceva dar sincer nu m-am simtit diferita in afara ca de la A mi-au trecut niste chesti de pe piele.
Energia o iei mai de graba din odihna si din alimentatie sanatoasa

| CleanHeart a răspuns:

Nu i-au vitamine nu is asa de bune.

Răspuns utilizator avertizat
| Marylen a răspuns:

Buna. Eu am luat un supliment alimentar pentru energie si concentare si m-am simtit super ok. Incearca Neurergin.

| Timpu_Catalin_2001 a răspuns:

Baga steroizi si ai sa vezi ca iti merge bine