| anonim_4396 a întrebat:

Am observat ca in multe pizzerii se folosesc frunze de coca. Sunt pe post de condiment? Ce gust au? Ca mi-e teama sa nu fie iute. Multu.

4 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Din frunzele de coca se face cocaina, în caz că nu ştiai. Iar din câte ştiu, e ilegală în ţară, atât planta cât şi cocaina laughing Mai ales cocaina. Deci cu siguranţă nu o să găseşti aşa ceva pe pizza.

| 01rukia01 a răspuns:

Ce intrebare e asta? gusta ca sa vezi! nici macar nu stiu ce-s alea frunze de coca, cauta pe wikipedia si tu

| CuteGirlSweet a răspuns:

Nu ...frunzele de coca sunt ca niste oregano tongue
Funda:X:X

| Roxanne121 a răspuns:

Sunt frunze de oregano si sunt usor picante si foarte aromate