| VlaDava a întrebat:

Buna la toți, cum pot sa ascund mirosul de țigară după ce fumez? Gen plec afară să fumez și vin in casă, put a țigări f tare.

13 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Spalat pe dinti, guma de mestecat.
Dar mai bine o lasi deoparte. Tigara ucide!
Si atunci, daca o sa vii de afara, o sa mirosi a flori de cimp! happy

| Violleta2022 a răspuns:

Speli dinti cu multa apa si pasta de dinti, foarte foarte bine.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ia un shot de palinca imediat dupa tigara.
Si spala-te pe maini.

| sabin89 a răspuns:

Nu-ți fă griji. Dacă ți se reproșează că miroși a tutun, spune: Ăsta e mirosul meu naturel. Ce, vrei să miros a gaz?

| gabicoo a răspuns:

Tragi o dușcă de samagon!

| ReddY25 a răspuns:

Încerci să nu fumezi

Răspuns utilizator avertizat
| Darius50boss a răspuns:

Să bei un suc sau să iei o gumă

| Scorillo a răspuns:

Bei o bere dupa ce fumezi. Cred ca berea acopera mirosul de tigara. Daca nu merge incerci cu alcool mai tare - gen tuica, palinca...

aaaa - mai e varianta cu ceapa si usturoi
sau nu mai fumezi (vezi, nu ti=am sugerat sa torni benzina pe haine)

sau bomboane mentolate, apa de gura, gaz

Răspuns utilizator avertizat
| Alina0124 a răspuns:

Cam ăsta e unul dintre riscurile minore ale țigărilor. Poți face duș, dar nu cred ca vrei sa te speli după fiecare țigară.

| CrossCharly a răspuns:

Părinții tăi știu deja că fumezi. Mai ales mama ta dacă îți spală hainele. Nu e nicio rușine în asta.
De asemenea, poate doriți fie să fumați altceva care nu sunt cele mai ieftine țigări, să fumați mai puțin, să faceți duș și să vă schimbați hainele mai des.