Întrebare recomandată | JIJ a întrebat:

De unde sa iau, si cat costa o trusa medicala, de prim ajutor?

Răspuns Câştigător
| Melcul a răspuns:

Omologate conform normelor legislative in vigoare si beneficiaza de garantie.
http://www.trusa.ro/contact.html

| JIJ explică (pentru Melcul):

Nu pricep cat costa trusa?

| Melcul a răspuns (pentru JIJ):

În partea stinga sus este o cruce si scrie prim ajutor click acolo.

| Melcul a răspuns (pentru JIJ):

Ai gasit ce iti trebuia acolo?

| JIJ explică (pentru Melcul):

La farmacie cu 90 leibig grin

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca depinde pentru ce iti trebuie. Daca este pentru masina se poate lua si de la statii Petrom, de acolo a luat fiul meu, sau si de la alte statii. Daca este pentru altceva vezi la farmacii.

| blitzenn21 a răspuns:

Truse medicale auto gasesti in magazine de gen Kaufland, Auchan, Carrefour. samd

| Mihai_Ionita_1987 a răspuns:

Depinde pentru ce o folosesti (ex : daca o folosesti pentru masina o poti cumpara de la benzinarii cu 30-50 lei)

| MihaelaCaty a răspuns:

Truse medicale auto gasesti in magazine Auchan, Carrefour si chiar in farmaci cred

| damy95gl a răspuns:

Depinde de care trusa, iti las aici un link cu locul de unde mi-am achizitionat trusa de perete: http://cronomed.ro/54-truse-prim-ajutor.html