| AcerZ a întrebat:

Pentru cei care ati comandat prin fan curier in cat timp ati primit pachetul?

10 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Eu comand prin ei si ajunge comanda cam 24-48 de ore.

| BiaBby a răspuns:

2 zile

| mimiwewem a răspuns:

Bună. Prin Poșta Română durează 4 zile. Prin fan curier durează doar 2 zile.

| alexs99 a răspuns:

Primesti un pachet trimis prin Fan Courier in 3-4 zile, dar poate ajunge si mai devreme in functie de localitate.

| karsivan a răspuns:

Depinde de pe ce ai comandat cand ajunge pachetul la ei 24-48 ore, eu comand de pe bon prix care este la Satu Mare si vine intr-o saptamana, iar la alta firma din Bucuresti in 24 ore, te suna ei inainte de a veni.

| Music4life a răspuns:

Prin Fan ca si prin alt curierat dureaza 2 zile pana primesti deoarece ei colecteaza pachetul, il duc la sediu - unde este sortat in functie de judetul in care merge apoi pleaca, daca esti din alt oras decat expeditorul s-ar putea sa dureze 3 zile doarece coletul trebuie sa ajunga la ei in sediu, sa-l verifice apoi sa-l preia curierul.
Bafta!

| AcerZ explică (pentru Music4life):

Dec sa inteleg ca ar putea sa dureze si mai mult de 2 zile daca nu sunt din aceeasi localitate cu vanzatorul?

| Music4life a răspuns (pentru AcerZ):

Da

| Maria84s a răspuns:

A 2-a zi a sosit comanda, lucreaza si sambata.
http://www.cosmetics-online.ro

| elfit a răspuns:

Am primit in 24 ore big grin cateodata si mai repede