| Emiltrabucfan a întrebat:

Salutare,

Pasionatii de trabucuri am gasit un magazin nou si vreau sa stiu daca il cunoasteti si ce experienta aveti cu acesta?
magazintrabucuri.com, dupa inregistrare am primit si un voucher de 10% - PANDA10

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Sunt pe aici cativa pasionati : https://www.reddit.com/......c_pe_aici/

| DeMicUnCălător a răspuns:

La fel. M-am lăsat de fumat acum 10 ani și după 7 ani de pauză am inceput să fumez un trabuc sau două pe weekend.
Stau in America și la noi sunt foarte ieftine. Dexemplu același trabuc pe care-l cumpăr aici cu $20. In Europa l-am luat cu 35 de Euro iar in Israel a fost $40.