| Axer a întrebat:

Am inceput de vreo 6 luni sa merg la fotbal m-am înscris și mă duc de 4 ori pe săptămână.
Problema mea este că nu știu cum să fac să șutez tare nu prea pot deloc.
Și nu înțeleg cum că uneori dau cu toată forța și degeaba.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Forta in executie la fotbal vine din 'dezvoltarea piciorului' cat si din executia in sine...trebuie sa le ai pe ambele

| SkandallKamataru a răspuns:

Conteaza si tehnica, cu timpul vei deveni mai bun.
Repetitia e mama invataturii, uita-te pe yt cum sa sutezi si practica mereu, o sa dureze ceva dar te imbunatatesti in cateva luni de zile semnificativ.