| Andrəi a întrebat:

Azi eram la fotbal si cand am primit o centrare am dat cu capul dar eram cu spatele la poarta si la jucatorii din careu.
Mi-am lovit un adversar (in arcada si i-am spart-o, i-a curs mult sange) care vazundu-ma ca sar a sarit si el. Daca nu eram intre prieteni ci la un meci de fotbal se dadea penalty sau fault in atac?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mai bine spune-ne că te-ai îngrijit de colegul tău cu arcada spartă să ajungă la un medic, cât mai repede

| Andrəi explică (pentru sierra1):

Da a mers la medic