| Catalina666 a întrebat:

Ce suplimente alimentare pentru îngrășat îmi puteți recomanda? As vrea sa ma mai îngraș câteva kg și ma gândeam sa iau ceva proteine sau nu știu. sa combin cu exerciții fizice. câteva sfaturi?! Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Si weight gainere, bazate pe carbohidrati. Poate si ceva creatina ar ajuta.

2 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Carne cu slanina si sunca. acoperit cu ou.

| Dyalema a răspuns:

Vitamine și multiminerale. Sportul ajută să faci masă musculară care este mult mai ok decât îngrășatul și te face să arăți super!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Dyalema):

Si weight gainere, bazate pe carbohidrati. Poate si ceva creatina ar ajuta.