| Blazex a întrebat:

Bună seara
Stiu că cine câştigă Cupa României va fi în turul 1 Europa League dar Corvinul chiar dacă este din liga 2 se poate juca şi din divizile secundare în competitii UEFA?

Răspuns Câştigător
| Mindfulness a răspuns:

Daca va obține licența va putea juca, eu zic că le va da FIFA licența dar nu o să treacă de tururi, va pica cu echipe foarte puternice. Nici o echipa nu cred că o să facă nimic nici ANUL acesta, poate poate CFR dar slabe șanse!

| Blazex explică (pentru Mindfulness):

Chiar si echipe din Superliga n au intrat în grupe foarte mult timp

| Mindfulness a răspuns (pentru Blazex):

Exact. Măcar ne vom bucura că vom avea 4 echipe, sper și eu să fie Corvinul printre cele 4!

4 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Da,pot

| milliongirl a răspuns:

Da,se poate juca din diviziile secundare in competitii europene.