| Mihai87 a întrebat:

Ce parere aveti de Halep?

14 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pentru noi, este cea mai buna tenismena si pentru restul este numarul 2 mondial!
Sunt fan Simona Halep!
O sustin indiferent de rezultate!
La baieti, in afara de Tecau, Nole este favoritul meu!
O zi buna happy

| darrio2007 a răspuns:

Cea mai buna jucatoare romanca la ora actuală.Dar, ca oricare om, trece printr-o pasă mai proasta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pana nu va castiga un grand slam nu va avea maturitatea necesara si increderea sa devina nr 1. Oricum e in scadere mare de forma in ultimele luni

| OnuOnulică a răspuns:

E mult prea supraapreciată. Nu zic că nu merită apreciere dar unii o apreciază fără să știe măcar cine este... oricum în România sunt oameni care chiar au talent și din păcate nu au șansa să fie apreciați.

| Drimmero a răspuns:

Nu urmaresc tenisul, dar am apucat sa vad meciuri facute de Halep, este umflata de presa, parerea mea, cand da de greu, ba e accidentata, ba e bolnava, dar ea niciodata nu recunoaste ca adversara a fost mai buna, recent a luat bataie de numarul 100 si ceva in WTA! Este o jucatoare cu talent, dar cand da de greu abandoneaza! Mai nou se fac blaturi si in tenis, mafia pariurilor isi baga ''coada'' peste toate sporturile! Cand te gandesti cati bani se invart si in jurul tenisului!

| Idkidk a răspuns:

Bună happy
Eu cred că e o fată foarte pricepută la tenis!
O zi bună!

| Rakanishuu a răspuns:

Este o sportiva exceptionala si ma doare inima cand vad ca este injurata daca pierde un meci!

| EneCristian a răspuns:

Ca atleta ne face mandra ca om e doar o tanara ca alti de acelasi fel( care fac cv bun in tara asta).

Răspuns utilizator avertizat
| Iliotropion a răspuns:

Momentan e prea fragila, cand nu poate fugi mai mult ca adversara pierde pentru ca nu are o tehnica deosebita.
Nici mental nu stă bine, a avut un meci execrabil cu Penneta acu un an parcă în care a căzut inexplicabil după ce a condus bună parte, pe greșeli tâmpite gen mingi bubuite în fileu de nervi.
Șansa ei e că la un moment dat se vor retrage jucătoarele ce bat spre 30+ și timpul curge în favoarea ei pentru că învață de la an la an, dar nu are forța să rămână mult timp pe locurile 1-2 mondial.

| Alex1510 a răspuns:

Cea mai buna jucatoare de tenis din lume!

| AFR81 a răspuns (pentru Alex1510):

Ce ai spus tu aici se numara printre cele mai idioate, aiurite si lipsite de temei raspunsuri de pe acest site.

| AFR81 a răspuns (pentru Alex1510):

Adu si argumente ma frate.