| anika32 a întrebat:

Ce trebuie sa faci sa slabesti rapid ( intr-o saptamana ) funda :X

Răspuns Câştigător
| MissFashionPrincess a răspuns:

Incearca dieta cu mere: ( daca respecti aceasta cura cu mere, in fiecare zi slabeste 1 kg) :
iua 1 din cura de slabire cu mere:
Dimineata, la pranz si la cina incercati sa consumati numai mere.
Ziua 2 din cura de slabire cu mere:
Dimineata: 1 felie de paine integrala, 1 ou, mere
Pranz: gratar sau carne la cuptor plus o salată de legume usoara
Cina: mere
Ziua 3 din cura de slabire cu mere:
Mic dejun:, 2 mere plus un mic sandvis cu sunca
Pranz: salata din legume fierte – fara cartofi, peste fiert asezonat cu lamaie
Cina: lapte degresat cu cereale
Ziua 4 din cura de slabire cu mere:
Dimineata: mere
Pranz: salata verde asezonata cu zeama de lamaie, branza slaba in grasimi.
Cina: mere.
Ziua 5 din cura de slabire cu mere:
Mic dejun: un mic sandvis cu şunca plus un mar
Dejun: salata de verdeturi plus un morcov ras
Cina: mere

Succes happy

8 răspunsuri:
| cosmin21 a răspuns:

Intr-o saptamana sa slabesti rapid? cred ca ai vise marete

| vlad_4846 a răspuns:

Nu poti ingrasa porcul in ajun si nici invers...nici cu cel mai eficient antrenament + dieta si nu sllabesti mai mult de 2 kg in 7zile...

incearca sa alergi cativa km zilnic...si o sa vezi rezultate...

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Sa mananci cotcodac

| Siminik a răspuns:

Sa slabesti rapid,nu e bine,dar daca tii neaparat sa slabesti macar putin, fa mult sport si un regim adecvat. Nu te infometa, ca nu e de bine. :*

| KiSsRoSsE a răspuns:

Pai te trezesti de dimineata de exemplu ora 9 te speli pe fata ca sa te revigorezi. apoi te imbraci in haine nu foarte groase si iesi afara ca sa alergi(tine minte nu manca inainte de asta). Alergi timp de 30 de minute sau o ora depinde cat rezisti.Si nu alerga foarte repede ca vei obosi. Apoi iti pregatesti ceva de mancare consistent dar nu manca prea mult.Pe la pranz mai poti iesi putin iar dupa aceea mai mananca ceva si bea un ceai.Cam atat sper sa te ajute!

| onyxoana a răspuns:

De obicei sa mananci fructe, legume si sa faci mult sport

| ditandrei a răspuns:

Vomita des laughing)

| raul_3041 a răspuns:

Du-te des la sala de sport, nu manca aproape nimic, bea multa apa(2l)si mananca si mai multe fructe mai ales grapefuit si masline