| beatbox97alex a întrebat:

La ce ajuta creatina? happy

6 răspunsuri:
| FitMonkey a răspuns:

Iti da energie
buna dispozitie
vei putea ridica greutati mai mari
e un supliment alimentar, nu cred ca e daunator!

| Paul1 a răspuns:

Salut.
Creatina este un medicament care dezvolta masa musculara... doar in timpul exercitiilor fizice ( haltere, gantere, flotari etc.)
Nu ajuta chiar la nimic... ba chiar este daunatoare si nu prea recomandata...
Daca iti administrezi doze de creatina, muschii tai vor arata frumos si vor fi mai mari. Dar toate acestea pana cand nu mai faci exercitii.
Am inteles ca determina si micsorarea penisului... sau nu mai creste ceva de genu...
Oricum in cocluzie NU ESTE BUNA!

| DuzzyDrey a răspuns (pentru Paul1):

Cea mai mare porcarie, Confunzii creatina cu steorizii cauta si to pe "goagle de creatina"

| Cosmin86 a răspuns (pentru Paul1):

Concluzie proasta, mai documenteaza-te inainte sa aberezi. Nu am vazut pe nimeni sa zica atatea TAMPENII pe banda rulanta ca tine

| SpaNu88 a răspuns (pentru Paul1):

Esti inapt rau! Rau pamantu ca te tine...

| Cosmin86 a răspuns (pentru Paul1):

Hai mah copil mic, care nu a citit o carte in viata lui, nu ne explici si noua de ce nu e buna, dar cu argumente, de preferat un articol stiintific ( sau mai multe ).