| winDZ00R a întrebat:

Sall TPU, as dori sa stiu si eu daca am cumparat bilet la DINAMO-STEAUA in galeria Catalin Haldan, pot sa ma duc in galeria stelei? funda big grin

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Cred ca esti sinucigas... daca esti stelist. sa iti iei in catalin haldan... acolo e toata galeria dinamovista.
la fel sa fii si dinamovist si sa te duci in galeria stelista.

si nu nu poti sa te duci in alta galerie.
biletele sunt verificate de aparat. iar galeriile, sunt separate de Garduri. in mod evident... nu ca sa nu treci in alta galerie, ci pentru siguranta ta.

3 răspunsuri:
| Costas_Camelia_1976 a răspuns:

Nu acolo iti cere biletu si iti spune unde trebuie sa te asezi

| Danzell a răspuns (pentru Costas_Camelia_1976):

Asa-i ca nu prea ai trecut pe la stadion de mult? :p
la stadionul dinamo cel putin, stiu sigur ca au aparate de validat bilete automat.
aia cu ceafa lata sunt acolo doar ca sa te verifice de obiecte ascutite sau care pot fi aruncate. locul ti-l gasesti singur.

| winDZ00R explică:

In tur s-au facut multe magarii straight face