| anonim_4396 a întrebat:

Salut TePeU! Vreau sa ma apuc de fotbal si m-am gandit sa merg la Sportul Studentesc pentru ca scoate unii din cei mai buni juniori din Romania. Am citit pe site ca, nu se plateste nici o taxa pentru antrenamente. Asa este? Cum se intra acolo? Probe sportive sau cum?

4 răspunsuri:
| AlexandruBalint99 a răspuns:

Da...daca vrei sa intrii la o echipa mare cum ar fi (sportul studentesc sau academia lui hagi) trebuie sa treci niste probe de ex..."cum dai suturile pe poarta slab sau puternic" acolo te puncteaza daca faci fata in footballul mare. Sper ca ti-am fost de folos

| AlexandruBalint99 a răspuns:

Eu zic ca e bine ca te duci sa faci sport.
Daa....trebuie sa dai niste probe cum ar fi suturile pe poarta "daca le dai puternic ai sansa sa ajungi mare daca nu atunci vei pica".
dar vezi ca o sa dai mai multe probe sportive.
sper ca ti-am fost de folos.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexandruBalint99 a răspuns (pentru SteFFz99):

Nu o sa faci doar antrenament daca vei merge la sportul studentesc veti avea meciuri cu anumite echipe.
daca vrei sa faci doar antrenament poti sa iesi in fiecare seara sa alergi cateva ture de teren la stadion