| Tuiu_MarioFlorin_2004 a întrebat:

Bicicleta mea merge foarte bine, am frana de pedale, problema este ca merg cu ea si cateodata merge frana de pedale cateodata nu. Vreau raspuns in 1 saptamana

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

S-a uzat torpedoul.Problema asta se poate rezolva prin serive-area acelor ferodouri, adică înlocuirea lor(dacă se mai găsesc așa ceva), dacă nu; Jos roata și alt butuc.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru DeyCj):

Cuplajul tip torpedou nu implica placi de ferodo; cuplarea se face pe alt principiu. tongue

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Bicicleta ta merge foarte bine, dupa cum tu ai spus!