| AlexPROGamer223 a întrebat:

ma duc la piscina, cei de acolo au voie sa ma controleze? Adica in ghiozdan, daca nu sau scrie undeva va rog sa imi aratati, dau funda.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De avut voie cred ca au ca nu prea ai voie sa mergi cu mancare sau bautura din afara, cel putin asa e la unele piscine, dar nu se prea apuca nimeni sa te caute, eu cel putin n-am patit niciodata

| aestahv a răspuns:

Am fost cu un grup de prieteni la Divertiland, e lângă București, și ne-au pus să le arătăm ce avem în ghiozdane, pe toată lumea controlau când am fost noi. Deci de avut voie au voie, îi interesează să n-ai mâncare și băutură adusă de altundeva.