| AvalohAlyn a întrebat:

Am un aparat de biorezonanta și pot sa imi fac si sa fac altora 66 de analize medicale care ies foarte asemănător cu analizele de sânge.Am testat asta.Intrebarea e cum pot fi atât de exacte? Inseamna ca asta e viitorul medicinei, medicina energetica, vibrationala, si alternativa.
În viitor vreau sa ajung un vindecator cu ajutorul cărții Tu, vindecatorul de Jose Silva.

2 răspunsuri:
| randomuser009 a răspuns:

Ai testat 66 de persoane? Si nu erau toti cu diabet? sau cu colesterol ridicat? Daca da, atunci iti trebuie cel putin unu care la analizele biorezonantei si de sange(sa nu se bata in cap), sa-ti dea altceva

| randomuser009 a răspuns:

Pe langa asta e important si cat de asemanatoare, trebuie sa fie la cateva sutimi diferenta, nu prea mare, nu merge: 135 si tu imi dai: 145, de ex la sodiu, nu ai voie mai mare dif de 3 meq
Cu toate ca daca ai deja 3 meq, se repeta testarea daca ai fi laborator(se considera ca ai gresit), de mai multe ori, deoarece range ul la laborator e de 10 meq, deci pana si 3 e mult, dar am zis doar sa te las putin(pana si 3 meq e mult ca diferenta)
2 e maximul la care laboratorul considera, ca e dat de fluctuatii+eroaore umana in contexte clinice.
De aceea eu ti am spus sa le faci bioresonanta, cu cateva ore ineinte sa mearga la analize, plus ca analizele se fac pe nemancate, trebuie sa iei si asta in minte, valorile difera pe mancate, de la sodiu, la glucoza, tot, tot ce ai facut, faci inainte de a pleca la analize, sau nu ai facut cum trebuie testarea.
Valori ce ies din interval: din 135-145 la sodiu, poate afecta viata, de la 150 in sus, e considerata severa, si poate pune omul in coma, range ul e foarte important, deoarece mici diferente sunt foarte semnificative aici.