| FuckOnCocaine a întrebat:

Această întrebare este adresată bărbaților, care sunt votați în mod abuziv.
Se spune că fetele care fac abuz de voturi, sunt amantele voastre.

Nu știu ce să mai cred; și eu sunt votată. O fi valabil și invers? laughing

P. S. : Am câțiva clienți pe care-i votez (abuziv, bineînțeles), tocmai mi-am dat seama că majoritatea sunt bărbați...

Hai, la verificat de voturi, să aflăm idilele!

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Sunt sau isi doresc, sa fie amantele noastre!? E cu totul altceva. Amantele mele sunt cele care ma voteaza abuziv cu stupid, serios. Alea-s cele care nu au curajul pentru a-si deschide inima in fata mea si isi varsa aceasta frustrare interioara prin stupizi. Pe alea le iubesc eu. Si eu votam abuziv, pana mi-am dat seama ca risc sa devin gay. Atunci, mi-au si suspendat astia dreptul de-a vota si m-au inchis in beci o perioada, ca sa de descotorosesc de anomalie.

12 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Ca sa ma descotorosesc...*

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Auoileu. Dacă aflaţi cine mă votează abuziv să-mi spuneţi şi mie.

P.S. Să nu îndrăzniţi să vă uitaţi la voturile mele laughing.

| Dmesss a răspuns:

Daca te faci pe cocaina, te-as face si eu odata pe un plic de etnobotanice.

| caractere a răspuns:

Nu votez abuziv, votez raspunsurile idioate.

| FuckOnCocaine explică:

@Smith, nici n-am încercat.rolling on the floor

Dacă îți ceream id-ul pe privat, sigur era bun. Mai bine-mi dădeai un cățel de usturoi. Sau mai bine nu, fiindcă vrei să mă pupi. rolling on the floor

| FuckOnCocaine explică:

@Dmesss, pe tine nu te-aș vota nici dacă ai fi dealer.

Și eu te iubesc, sănătate! kiss

| FuckOnCocaine explică:

Domnule Harciog, v-am votat și pe dumneavoastră. laughing

| FuckOnCocaine explică:

@Harciog Eh, pe dracu'. Stau ascunse, dar intru eu să verfic cum stă treaba. big grin

| ceaschi a răspuns:

Dar care ma invata cum se voteaza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar ma faci sa ma uit cine ma voteaza.Sint valabile si voturile de stupid? Ia sa vad mai care e cea mai stupida amanta a harciogului.Ia iesi fata la interval sa te vaza si tataia harciog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristina,sint destul de rezistent.Iti faci griji pentru mine? Incep sa ma simt gidilat.Ma gudur ca naiba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia fiti atenti cum ies amantele la interval. Puhoi nu altceva...