| BobTheCat a întrebat:

Această întrebare este adresată adulților. Dacă ați putea călători în timp, ce i-ați spune versiunii voastre din adolescență?

Răspuns Câştigător
| Furnicarul a răspuns:

"Sa nu crezi in oameni deloc, multi pretind ca au sentime, dar oamenii nu simt absolut nimic. Cauta iubirea in familia apropiata (mama si tata) si in unele suflete din lumea animalelor. "

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te căsători cu o femeie frumoasă. Nu mai scapi de ea toată viața.

| Simpatic a răspuns:

-salut, eu sunt tu din viitor!
-sa nu ai incredere in toti 'fraierii' care se dau prietenii tai!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca nu e ok sa fii introvertit.

| mastadont a răspuns:

Numerele de la loto...

| KovacsB a răspuns:

Salut,ce mai faci e totul ok.

| Dragobeta a răspuns:

Sa nu schimbe nimic din ce a facut. Si... sa fie mai incapatanata daca vrea sa reuseasca mai bine decat a facut-o.

| Felissa13Eden a răspuns:

Fa-te medic, asculta-l pe tac-tu o data in viata laughing

| ILikeBlackCats a răspuns:

Sa aibă grijă, ca nu toata lumea e cine pare a fi, si ca daca vrei sa reusesti in viata, trebuie sa ai multa încredere in tine

| PufulețiGratis a răspuns:

" Nu lasa trecutul să-ți distrugă viitorul ".

" Go for whatever makes you happy ".

| Madaxo97 a răspuns:

I-aș spune sa învețe si sa lase prostiile, "prieteniile", televizor, telefon, etc, si sa nu mai fie asa introvertita? sa isi asculte părinții cand ii spuneau " învață, ca înveți pentru tine nu pentru mine", abia dupa cativa ani de la terminarea liceului am înțeles cu adevărat aceste vorbe ale mamei si regret ca nu le-am luat in serios in liceu

| iliiiinca a răspuns:

Nu spune niciodata nu unei iesiri in oras cu prietenii, creeaza-ti mai multe amintiri

| alexm2004 a răspuns:

Să-și urmeze pasiunile fără frică.