| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de Levi de la Friends Show/StudioB2kBS si de fazele cu controlul minti si cele cu miscatul obiectelor cu puterea minti? Chiar e posibil ceea ce zice tipul ala?

11 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Cred in ce spune, inca nu am reusit sa fac acel lucru dar mai incerc happy. Spune lucruri interesante si cred ce spune.

| αndï a răspuns:

Tu ce crezi, e posibil controlul mintii? Uita-te pentru o secunda la "oile" ce traiesc in Romania, majoritatea dupa un tipar bine stabilit. Un lucru nu e cool, ci e cool pentru ca vor cei de sus. Nu dezbat teoria conspiratiei aici, vorbesc doar ce este. Daca stii unde sa cauti si cu cine sa vorbesti vei invata si manipulare parapsihica, dar nu-i prea recomandat sa incerci asa ceva. Daca totusi reusesti sa o faci, te rog sa urmaresti urmatoarea chestie : Ce lucru nasol ti se intampla in perioada imediat urmatoare? O sa intelegi apoi de ce nu e ok s-o faci, se numeste KARMA... happy

| αndï a răspuns:

Apropo, documenteaza-te singur, iti garantez ca odata cu practica vor veni si reusitele : psi.wikia.com

| RAY a răspuns:

Stiintific nu exista nici o dovada ca ar exista asa ceva, sunt doar trucuri bine facute inteligente, iluzii optice bine facute, uita-te la nat geo iti joaca mintea

| sublime89 a răspuns:

Nu e posibil.

| Wøodenpints a răspuns:

Tipul ăla mi se pare penibil. Aberează truisme de 2 lei și proștii de 14 ani îl admiră.
Bine, dacă ai până în 14 ani, e normal sa-ți placă. Dar dacă ai mai mult și ți se pare interesant ce zice ăla, ești un caz pierdut.

| raduradu2014 a răspuns:

Este o facatura.

| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Eu ma uit, si mi se pare destul de interesant. Spune lucruri adevarate in videoclipurile lui.Si la Friends Show, si la SneksShow, dar acolo e alt baiat care isi spune opinia prin alt mod.

| Adi1994Adi a răspuns:

Ii place maxim de el!

| Inka444 a răspuns:

Wøodenpints, daca ar fi sa te cred, probabil as fi unul din 48398379438 mii de prosti care nu isi deschid poarta catre o lume mai buna. Ai venit pe lumea asta cu un scop. Sa te contrazici cu toata lumea, sa nu crezi pana nu vezi. Sper din toata inima sa ti se intample si tie ceva miraculos si apoi sa te contrazici pe tine insuti. Crezi ca daca scrii cu diactritice esti mai presus decat altii? Da, poate esti. Mai cauta un pic si alte explicatii. Apoi asociaza-le. La fel e si Levi, este altfel. Este diferit. NU este o oaie. Sau o piesa de domino. Se spune ca o data la nu stiu cate generatii, o generatie face sacrificii pentru cele viitoare. Tu in care te incadrezi? Esti cu dreptatea? Vrei sa fii tu schimbarea, sau astepti sa se schimbe altii si apoi sa o faci si tu?

| 0881099 a răspuns (pentru Inka444):

Asa e, ai mare dreptate, bravo!