| Gabi_6284 a întrebat:

Cine imi da citeva informatii despre Rafael... funda

Răspuns Câştigător
| MMihai a răspuns:

După ce ai dat un search pe Google si aflat câte ceva, mergi pe la niște biblioteci unde poți citii cărți despre Rafael. Unul dintre marii pictori și desenatori ai tuturor timpurilor. Ce mai bun desenator a fost Michelangelo, iar după el Rafael Sanzio, și apoi Leonardo da Vinci, și apoi alții. Rafael Sanzio a fost și arhitect.

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca stii, cat de cat, sa citesti, dai un search pe Google si afli tot ce-ti trebuie.

| TahionN a răspuns:

Depinde la care Rafael te referi?! Rafael pictorul sau Rafael Arhanghelul?