| anonim_4396 a întrebat:

De la o vreme ma pasioneaza tot ce inseamna astre, zodii, horoscop...voi credeti in asa ceva?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alyra a răspuns:

Nu...

| bogdan1004 a răspuns:

In asa ceva nu dar in privinta cu raspunsul lui@bogdanelulul da luna influenteaza unii oameni sa iti povestesc:Am fost la padure cu familia si rudele din Germania.Pe la vreo 12 noaptea era luna plina si dintr-o data unchiul meu din Germania s-a trezit si asa in pijamale a luat-o tais in padure.Atata am reusit sa il prind in camera cand dadea sa plece intrebandu-l unde se duce, el mi-a raspuns caci fuge caci o batrana a strigat ca daca il prinde ii taie picioarele.A fugit in padure.Am stat toata noaptea eu, tatal meu, mama mea, matusa sa il cautam cu lanternele in padure ce crezi noi treceam ca prostii pe langa el si nu-l vedeam(cu tot ca aveam lanterne) si el ne vedea.Asta se intampla cand esti asa zis lunatic(lunatec) nu stiu cum se scrie corect

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Da, nu in zodii sau horoscop, insa Luna am observat ca influenteaza unii oameni... si nu in bine!

| GreenEyed a răspuns (pentru BogdanelululTheGodfather):

Asa e! Luna plina aduce influente negative asupra unor oamenii.Eu observ ca ma cert si sunt irascibila in ziua respectiva.Si se spune ca e bine sa incepi lucruri noi cand e luna nouathinking

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru GreenEyed):

Posibil!

| Maui a răspuns:

Nu, mai bine cred in Mos Craciun.